شرکت تولیدی زرین ارگ درسال 1386 باهدف تولیدانواع مصالح ساختمانی نوین مطابق باسلیقه های گوناگون ، برای اولین بار در شهر نجف آباد اصفهان تاسیس گردید.
این واحد در شروع فعالیت خود تولید انواع موزاییک (سالنی وحیاطی)در طرحها ورنگهای متنوع رادر دستور کار خود قرار داد , بطوریکه پس از گذشت زمانی نه چندان دور  این شرکت  توانست در زمینه تولید موزاییک و واش بتون بخش قابل توجهی  از بازار را تحت پوشش قرار دهد. یکی از افتخارات کارخانه جات زرین ارگ در زمینه تولید موزاییک و واش بتون اخذ تاییدیه اکثر شهرداری های شهرهای ایران از جمله آبادان , اصفهان , شهرکرد , سامان , داران و... می باشد .به عنوان مثال پیاده روهای شهرهایی از قبیل آبادان و سامان با موزاییک های تولید شده توسط این شرکت مفروش شده است ونیز واش بتون مورد استفاده در کوه صفه وپل مارنان  اصفهان از تولیدات شرکت  زرین ارگ می باشد که این امر فقط در سایه لطف الهی و تلاش بی وقفه تمام اعضای گروه تولیدی زرین ارگ حاصل شده است.
شرکت تولیدی  زرین ارگ در راستای گسترش فعالیت های خود در زمینه تولید مصالح ساختمانی نوین  با الگوبرداری از نمونه های طبیعی ,همچنین استفاده از فن آوری نانو و با تکیه بر دانش علمی مهندسان شیمی و نیز به کارگیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا , اقدام به تولید انواع سنگ مصنوعی کرده است . بطوریکه تا امروز تولید بیش از 40 نمونه سنگ مصنوعی آرشیت  خام و رنگی  در طرح ها و  سایزبندی مختلف با طیف رنگی نامحدود را در دست تولید دارد . از دیگر اقدامات گروه تولیدی زرین ارگ  اعطای نمایندگی ها و عاملیت های فروش  در سطح استان اصفهان  و نیز در سطح کشور  بوده که این امر باعث معرفی بیشتر محصولات زرین  ارگ شده است , بطوریکه  این شرکت تا امروز ارسال سنگ مصنوعی آنتیک و نامنظم به اکثر شهرهای کشور از قبیل ساری , همدان , قشم , اهواز , کرمانشاه , اراک و ... را در کارنامه خود دارد.
سیاست کلی این واحد در تولید سنگ مصنوعی استفاده از مواد کاملا طبیعی و سازگار با محیط زیست می باشد.

درسال 1391شرکت تولیدی زرین ارگ در ادامه راه خود  موفق به راه اندازی خط تولید سنگهای گیوتین نموده است. در حال حاضراین واحد تولید بیش از 20 نمونه سنگ گیوتین در رنگها و سایزهای مختلف را در دستور کار خود دارد که این امر امکان انتخاب و استفاده از سنگهای طبیعی گیوتین را  مطابق با فضای مورد نظر در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد. لازم به ذکر است تولید سنگ گیوتین سبز به صورت  کاملا انحصاری  یکی از امتیازات قابل توجه  در کارنامه گروه تولیدی زرین ارگ می باشد.
گروه تولیدی زرین ارگ از همان ابتدای فعالیت مفتخر گردیده است که با رعایت کامل استانداردهای داخلی و خارجی در تولید تمامی محصولات خود تحت پوشش بیمه ایران قرار گیرد .

قیمت مناسب و کیفیت عالی محصولات رااز گروه تولیدی زرین ارگ بخواهید.
 


                                                                                                                                                                          
 
پیام این هفته گروه تولیدی زرین ارگ : انسان موفق کسی است که در تاریکی دنبال شمع بگردد نه اینکه منتظر بماند تا صبح شود...
 

به نظر شما تنوع طرح و رنگ کدامیک از محصولات گروه تولیدی زرین ارگ توانسته پاسخگوی نیاز مشتری باشد ?
1 : سنگ مصنوعی (950 رای)
10 % 
2 : سنگ گیوتین (644 رای)
7 % 
3 : موزاییک و واش بتون (6209 رای)
68 % 
4 : جدول (655 رای)
7 % 
5 : واش بتون (620 رای)
7 % 

تعداد افراد آنلاین : 1
کل بازدیدها : 238777
بازدید های امروز : 9
بازدید های دیروز : 51
نقشه سایت

© کپی رایت برای گروه تولیدی زرین ارگ محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا